Kärsitud inimesed

Ma teadsin kogu aeg, et see aeg tuleb. Aga et ta nii ruttu tuleb, seda nagu poleks osanud oodatagi..

Nimelt saabub minu fb-sse ja telefoni pidevalt sõnumeid stiilis:

“Oled ikka ühes tükis veel?”
“Tsau, mis teed, sünnitad juba v?”
“Tsau, Ikka veered veel v?”
“Sa lagunema ei hakka juba v”

jne

Vähe sellest, et mulle laviinina selliseid sõnumeid tuleb, tuleb neid sama moodi ka Ardile. Alati kui keegi talle helistab, siis esimene küsimus on “Noh Krista sünnitab vä?”

ee..

Ma ise ei ole nagu veel muretsema hakanudki sellepärast, et ma ikka veel! ei ole sünnitanud, sest täna sai alles 39n täis. Laps võib tulla, kui ta tahab, aga ta ei pea.

Inimesed, palun natuke taktitunnet! Vastsel ema-kandidaadil on sadu ja tuhandeid muid muresid ning selline pidev uurimine ja pärimine paneb pisikese muremõtte pähe ikka.. kuigi ma ju tegelt tean, et kõik on OK ja aega veel on ja muretsemiseks pole vähematki põhjust. See on ju hea, kui tital on kõhus hea olla 🙂

Muidugi. Veebruari beebide grupis sünnib iga päev 1 kuni mitu last ja neid imearmsaid titepilte kaedes tekib nii suur soov enda pisi ka juba käes hoida! Aga see hetk tuleb siis kui aeg on õige:)

Seniks aga:
blog3

7 thoughts on “Kärsitud inimesed

 1. Oh, ma mäletan seda aega väga hästi. Mul oli algselt tähtaeg 22.november ja paar nädalat enne tähtaega pommitati.. aga mul Bianca sündis 6.detsembril alles, seega minult küsiti ikka väga väga palju, et “noh, sünnitad ka kunagi vä” sellises stiilis asju. Tüütu!
  Sulle aga jõudu ja jaksu 🙂

 2. See aina hullemaks läheb, minul läksid mõlemad üle aja ka 2 nädalat, nii et siis oli päris hullumaja.
  Aga muidu ikka ühes tükis veel? 😀 Hahaahaa.

   • Üle aja läheb siis on neid kes mitu korda päevas helistavad ja küsivad 🙂 Aga no ma loodan sellele et sa ise annad teada, mis ma ikka tüütan. Naudi kõhtu kuni saad, aeg viimane disko ka veel läbi käia enne lapsi :))) Mina isegi käisin 😀 hahaahaa.

   • Ardi paneks mind hea meelega koju ketti.. et äkki juhtub midagi jne 😀 hullult pabistab ja ei julge muga kuskile minna..lähme pühapäeval teatrisse ja selleks pidin pm peapeal seisma, et saaks ikka minna. Tema vist kujutab ette, et nii kui laps sündima hakkab, siis KOHE sünnibki 😀

   • No esmasünnitajal vast nii kohe ei sünni, aga iial ei tea. Mul Miiaga läks 10 min, kokku pool tundi kui juba aru sai et nüüd, aga Cätsiga päev ja siis ka juba pandi tilka, muidu oleks 2 päeva läinud 🙂 Ega seda ei saagi peljata, tuleb kui õige aeg, ja selle valu tunneb ära kui hakkab.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s