Kelle moodi?

Inimesed pidevalt küsivad, et kelle moodi laps siis on. Mina üldjoontes vastan, et veel ei tea, et võibolla ta tahab olla Peeter Paani moodi.. või Batmani või ükskõik kelle moodi. Ma tean, et minu viie aastane vennapoeg igastahes tahab olla mõnel päeval Supermani moodi ja teisel päeval hoopis politseinike.

Eks elu näitab, missugused tema valikud saavad olema.

Eile aga saatis Ardi ema mulle paar pilti, kus Ardi on 11 päev vana. 11 ardi

ardi 11 2

Nagu näha, siis Ardi juba 11 päevasena naeratas täiesti arvestatavalt. Meie poeg jätkuvalt on kuri! (vähemalt minuga, Ardi ütles, et talle olla täna mitmeid kordi naeratanud). Igastahes nende piltide peale hakkas mul endalgi huvi tekkima, et kelle moodi ta siis on. Minust kahjuks nii varaseid ülesvõtteid ei ole, kõige esimene pilt minust on tehtud siis kui ma olin 3 kuune.
IMG_7640
Ja siis aastasena:
IMG_7639
Aga pojake on ikka kõige rohkem iseenda näoga 🙂 16 päevasena
IMG_7669

IMG_7672

3 thoughts on “Kelle moodi?

  1. No Martti on küll ehtne Martten ise siin pildil. Sina oled Rometiga väiksena sarnane. See pilt kui sa kõige väiksem oled, seal on isegi Pehkal ka Rometiga sarnasusi aga suurema pildi peal nagu jälle enam pole 😀

    • Haha, päris segane värk jah 😛 Martten on tõesti täitsa oma isa suust kukkunud. Mina ja Romet, seda ma ei olegi tähele pannud.. aga Arminil minu meelest on Martti suu.. või üldse kohati viskab tema nägu.. või siis minu enda nägu 😀 ?? Võta siis kinni 😀

  2. Krista, kirjuta kuidas talle hällis magamine istub! Kas päriselt leiab kasutust ka see või lõpetab ikka teie voodis? Või mis nipiga/kui tihti pead öösel täitsa püsti kargama, et teda sealt kätte saada ja tagasi panna?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s