Armin ja Liisu vol 2

Aeg ajalt juhtub nii, et kui perre sünnib beebi, siis peres olev vanem laps muutub pisut armukadedaks ning hakkab ka käituma nagu tita. Ardi ema nt rääkis, et kui Ardi vend sündis, siis tema hakkas uuesti lutti imema ja seda vennalt ära “varastama”, ise tähtsalt öeldes, et “aga ta ju lubas” 🙂 Tundub, et ka meie Liisul on natuke armukadedust hinges. Ükskõik, kas Armin on minu või Ardi süles, siis kindel on see, et tema peab olema seal samas süles. Mitte sedasi, et Armin on Ardi süles ja Liisul oleks vaba voli olla minu juures.. ei!
Liisu ja Armin minu süles:
IMG_8011

IMG_8013

IMG_8014

Liisu ja Armin Ardi süles:
IMG_8030

Käisime täna ka valla poolt korraldataval “lusikapeol”. Oli ilus. Armsad lapsed laulsid ilusaid laule ja ma nutsin natuke, sest nii tore oli seal olla :´) Otepää vald aga oma uutele kodanikele lusikaid ei kinkinudki, said hoopis albumi, mille peale on graveeritud lapse nimi ja “Otepää”. Ja Otepääle kohaselt on seal peal ka karu kujuke. Lisaks saime papud ja raamatu ka 🙂
IMG_8018

IMG_8022

IMG_8026

Advertisements

One thought on “Armin ja Liisu vol 2

  1. Mina Cätsiga sain vaid kaardi ja Miiaga ei läinud üldse, elasin siis autota Tartus ja selleks talvel bussiga imikuga ka Otepääle ei reisinud. Aga laste kohta ma ütleks, et mida suurem vanusevahe, seda suurem armukadedus.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s