Armin ja mänguasjad

Täna käisin pojaga teist korda Põlvas võimlemas. Kutt oli terve aja heas tujus, naeris ja naeratas oma kõige hurmavamat naeru ja tegi suurima hea meelega kõik harjutused kaasa. Täna kasutati ka võimlemispalli ja oi kui hirmus minul oli seda kõrvalt vaadata. Mul tekkis selline tunne, et juba igaks juhuks viskaks põrandale pikali ja oleks valmis teda püüdma, sest kiindlasti ta kukub! Muidugi tegelikult ta ei kukkunud ning tal oli väga lõbus seal vetruda 🙂 Järgmisest nädalast hakkame ujumas ka käima, näis kuidas see siis läheb 🙂

Igastahes peale trenni läksime külla minu sõbrannale, kelle kodus elab lisaks kolmele kassile ja kolmele koerale ka 8 kuune poisslaps. 3 ja 8 kuusel lapsel on ikka väga suur vahe. Mina kujutasin ette, et nad juba nii enem-vähem võiks koos mängida, aga kus Sa sellega. Suurem kutt oli juba igati iseseisev ning mängis oma suure lapse mänguasjadega, Armin sai mängida aga tema vanade asjadega 🙂 Sellest kodust õhkub juba sellist erilist soojust ja maalähedust ning ka ka seal elava lapse mänguasjad suures osas ei ole plastmassist, vaid hoopis puust. See on mulle väga meelt mööda ning ma tahaksin ka ise seda joont hoida, et plastmassist olevate mänguasjade osakaal ei ületaks puidust mänguasjade oma. Seemnena on meile neid juba natuke kingitud ka ning õnneks on Arminil ka tubli vanaisa, kes talle selliseid asju oma käekestega teha viitsib.

Kristel 018

Kristel 016

Kristel 015

Kristel 014

Kristel 019

Kristel 021

Kristel 024

Kristel 028

Kristel 033

4 thoughts on “Armin ja mänguasjad

    • Onju toredad? Ma olin täitsa vaimustuses ja ei teadnudki, et puust nii-nii ilusaid ja vahvaid asju tehakse. Sellist toredat kraami leiab muidu Looduspere poest (aga seal ikka suht kallid need asjad) ja mu sõbrants ütles, et tema on kõik järelturult soetanud, seega hakkan ka nüüd otsima. Tal oli muidu hulgim ka päris selliseid beebimänguasju, mis olid kordi vingemad kui need plastmassist jurakad. Kuidas Sinul on?

  1. Mina täna käisin Avinurme Puiduaida õppetoas, ja seal kohe oli juttu et ka nemad teevad lastele mänguasju peale igasuguste muude puidust asjade. Googelda, isegi nende FB lehel mälupidi järgi oli pilt mänguasjadest. Neil olid täna ka mõned tooted kaasas, küll teemakohased ehk peergkorvid, siis ma imestasin hindu nähes, soodsamad tunduvalt kui ma oletasin.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s