Teatrielamus

Nädal tagasi käisime Ardiga Pärnus teatris. Vaatasime sellist vahvat etendust nagu:” Titanic. Ilusad inimesed mängivad suuri tundeid.” Tegemist on toreda ja humoorika tükiga, mille keskmes on kaks koristajadaami – Elli (keda kehastab võrratu! Merilin Kirbits) ning Alberta (Kadri Adamson) ning nad mõlemad on hästi suured Titanicu fännid. Oscarite jagamisel aga selgub, et nende lemmik ei saagi pärjatud ning see teeb nende meele kurvaks. Ootamatult hakkavad nad ise kehastuma erinevateks filmitegelateks ja peab ütlema, et nad parodeerivad neid ikka vägevalt 🙂 Lisaks teada-tuntud armastusstseenile, maalimisele ja laeva ninal seismisele parodeerivad nad ka väga palju muud, seega oleks soovituslik enne näidendi vaatamist film üle kaeda, siis saab naljadele paremini pihta 🙂 Minu meelest oli igastahes päris geniaalselt karakteritest üles leitud see just neile iseloomulik joon ja see oli näidendis hästi välja toodud.

Vaatamata kogu lõbususele ja naljale kumas aga kohati vähem ja kohati rohkem läbi ka selline kurblik alatoot.. no et kui väga lihtsad inimesed igatsevad suuri tundeid, seda kõikehõlmavat armastust ..
titanic_endla_medium

Ja kui juba soovitamiseks läks, siis taaskord on aeg jõudnud sinna maale, et käes on Maarja Küla “Kuula, palun!” kontserdite aeg. Tartu kontsertidega on nüüd küll selline lugu, et see on juba puhta välja müüdud, Tallinnasse aga peaks veel pileteid saada olema. Kontsert toimub 10 nov kell 19.00 Vene Kultuurikeskuses. Sel aastal lauldakse lugusid legendaarse Jaak Joala repertuaarist ning üles astuvad Ott Lepland ja hulgi Eesti laulvaid näitlejaid. Seega, kellele nt Ott ei meeldi, siis see pole mitte minemiseks üldse mingi põhjus. Eelmisel aastal nt ma täitsa armusin sellistesse toredatesse näitlejatesse nagu Marius Pärn,Katrin Pärn, Piret Krumm jpt ja mul on NIII suur rõõm näha, et nad ka sel aastal esinevad. Kes kardab, et on selline igav ja halav kontsert, siis see seda absoluutselt ei ole. Tegu on väga meeleoluka ja toreda üritusega, mille tulu otse loomulikult läheb heategevuseks. Ja loomulikult astuvad üles ka Maarja Küla enda noored:´)!
Kuula_palun13_600x600

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s