2/7

Tänase päeva tänu:

1. Täna toimus Maarja Küla “Kuula, palun” kontsert Tartus ja ma olen südamest ja siiralt tänulik kõikidele neile inimestele, kes võtsid vaevaks pilet osta ning seeläbi panustada erivajadustega inimeste elujärje parandamisse. Nii suur rõõm on, et neid inimesi oli nõnda palju, et saalis ei olnud mitte ühtegi vaba kohta:) Seda kaunist sündmust ei saaks toimuda, kui poleks andkaid lauljaid ja laulvaid näitlejaid, kes ainult “aitäh”´i eest tulevad ja lasevad teistel enda talendist rõõmu tunda.

2. Käisin täna lõunat söömas enda töökaaslasega, keda julgen ka sõbraks nimetada. Me saime hästi lähedasteks, sest meie tööülesanded olid väga tihedalt seotud. Koos käisime lehmafarmides karjaku tööülesandeid analüüsimas, koos käisime varjupaigas koos vabatahtlikega koeri jalutamas ja kasse paitamas, koos käisime sepa juures sepatööd õppimas ja vanadekodus eakatele raamatuid lugemas.. jnejnejne. Sellised kogemused seovad lihtsalt ühte!Kuna tema on minust hulga vanem, haritum ja oluliselt targem, siis naudin täiega võimalust targematelt ja kogenumatelt õppida. Õppida töö tegemist, õppida elu.

3. Samal ajal kui mina linnas lõunatasin, käisid Ardil ja Arminil külas meie sõbrad ja sõbranna. Mängisid siin poisiga ja olid neile muidu lõbusateks seltsilisteks. No nii tore on, et meid ei ole kuskilt peale lapse saamist välja arvatud ega ära unustatud. Pigem just vastupidi – Armin on nii nii hoitud ja armastatud laps meie sõbrakeste poolt :´)!

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s