Armin joonistab

Ardil on homme sünnipäev ja täna tema kingitust pakkides tabas mind rõõm – üks lapsevanemaks olemise privileeg peab ju olema see, et keegi joonistab Sinu eest kaarte 🙂 Näpuvärvid olid meil kodus olemas ja valmistusin suuremaks mökerdamiseks (tegelikult oli kaos veel suurem kui ma ette oskasin arvata:P), aga see pole ju üldse oluline 🙂 Kuigi ma pidin pidevalt jälgima, et A värve ära ei sööks, oli hästi tore!

Noormees teeb ettevalmistusi:
Armin joonistab 001

Armin joonistab 004
Töö käib:
Armin joonistab 013

Armin joonistab 011
Tulemus:
Armin joonistab 017

Armin joonistab 015

Nähtavasti sai lisaks värvimisele paber ka natuke rebitud, aga selle osa lõikan ma sealt ära.. ja no mis siis sellest. Poja esimene päris oma kaart enda issile :´) Seega kallid sõbrakesed, palun ärge siis pahandage kui jõulude ajal postkastist selliseid “mökerdusi” leiate, sest no minu kui uhke ema jaoks on see ju puhas kunst, mida ma kallitega jagada soovin ;))!

Advertisements

One thought on “Armin joonistab

  1. Nii vahva, meie käisime ka juba Miiaga esmaspäeval jõulukaardite tarvis nokerdamist soetamas 🙂 Homme on meil ka veel üks viimaseid vabu päevi, äkki saame ka juba algust teha, ega ei olegi ju enam midagi jäänud 🙂 Epäevaks on juba vaja kooli jõulupakke ja järgmine nädal ongi lastel jõulupeod, viimased nädalad aias ja koolis…. ja uus aasta on ka juba katsuda, kuigi tunnet ei ole, aga on teadmine 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s