Kibekiire töö

Kui uskuda, et aasta algus määrab ära terve aasta sisu, siis tuleb meil küll väga väga töökas aeg! Eile õhtul oli meie kodu “vanas” elutoas viimane pidu oo kui paljudest pidudest. Meil olid tegelikult remondiks vajalikud asjad juba ammu ostetud, aga enne jõule justkui ei raatsinud hakata jamama. Samal ajal kui paljud pohmelli ravisid voodis pikutades, pitsat süües ja päev läbi filme vaadates siis tulime meie vaatamata pikale veninud ööle varakult üles ja hakkasime tööle.

Tänase päeva eesmärk oli tuba teha täiesti tühjaks, kakkuda maha tapeet ja üles võtta see õudne!!!! vaipkate põrandalt. Eesmärk ilmselt sõnadena kirja panduna tundub lihtsam kui see tegelikult oli. Kuigi meil polnudki seal palju asju, siis neilegi vähestele uue koha leidmine oli omajagu peadmurdev, aga ma ei saa lihtsalt nii elada, et asjad on kuskil suvalt pilla-palla. Nii ma neid siis sobitasin teistesse tubadesse ja muist viskasime lihtsalt minema. Samal ajal võttis Ardi mööbli lahti ja vedas kõik minema.

Enne:
elutoa remont 009

elutoa remont 010

Tööhoos:
elutoa remont 016

elutoa remont 024

Ma muidugi arvasin, et see tapeedi maha kakkumine on käkitegu, aga ma ei tea, millega seda omal ajal seina pandi, sest see oli nii nii kinni lihtsalt. Lubasin endale, et ma enne magama ei lähe kui kõik maha saab ja mingi hetk olin üsna kindel, et kas pean oma sõnu sööma või olen hommikuni üleval 🙂 õnneks oli aga palju tublisid abikäsi ja valmis ta saigi, et homme hommikul saaks uute töödega peale hakata.

“Puhas” tuba:
elutoa remont 027

elutoa remont 028

Armini toa remont venis ja venis ja venis, aga tol ajal lihtsalt Ardit pold igapäev kodus ja oli suuremaid muresid, millega tegeleda. Ja too segadus ei ajanud mind üldse stressi, sest A tuba on viimane meie korteris ja kõik remondi-asjad olid seal ja muu elamine oli korras ja puhas. Nüüd on aga hoopis teine asi – omaette mugav küll, et praegu passime otse voodist telekat, aga samas on terve korter seda natuke mõnusat-natuke rõvedat remondilõhna täis. Seega tahaks selle asjaga nüüd hästi kiirelt ühele poole saada.

Advertisements

3 thoughts on “Kibekiire töö

  1. Väga lahe, sellise tempoga on tänaseks vist juba remont tehtud?
    Et ootan siis kutset suuretoa soolaleivale 🙂 Selline pealepressija nagu ma olen, ootan juba huviga uut look`i.

    • hehe.. praegu, 2päeva hiljem on visuaalne pilt peaaegu sama, kuigi lagi on ja radikas on ära värvitud.. aga tegelt Ardi rassis mitu päeva sellega, et võttis põranda betoonini üles. See ju krigises ja siis aeti kõik uuesti loodi jne. Aga homme saab ilmselt tapeet seina!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s