Liisuke

Mulle tundub, et nii nagu on lastega – see oma on ikka kõige nunnum, armsam, tublim jne – on ka loomadega. Igastahes ma olen täiesti kindel, et Liisu on minu hingesugulane ja kui tema oleks inimene või mina oleks kass, siis oleks ta vaieldamatult minu parim sõber.

Ta on lihtsalt nii täiuslik liige meie pisikeses peres – aktiivne ja seltskondlik, julge ja hakkaja, rõõmus ja täis elu, ja samas nii lõputult armas ja südamlik. Üks öö ajasin Ardit kell kaks üles, et ta meist pilti teeks.. Liisu lihtsalt magas mu kaisus nagu päris beebi, pea natuke padja peal ja käpad sirgelt ees. Ma ju ise ei raatsinud ennast liigutada, et pilti teha 🙂 Kahjuks Ardil oli uni liiga magus ja nii see kaunis hetk jäädvustamata jäi. See muidugi ei olnud midagi erakordset, sest igal hetkel kui keegi meist kuskil paigal püsib, siis kerib Liisu ennast ruttu ruttu kerra ja heidab meie peale tuttu. Me muidugi Ardiga oleme säänsed hellikud, et teda grammigi liigutada ei raatsi, mis siis, et ei saa raamatul lehtegi keerata.

Täiesti tavaline vestlus meie kodus:
Mina: Palun tee mulle teed
Ardi: Näed ju, et kass magab, kui Sa ise ta ära võtad, siis teen

Mina muidugi ei raatsi võtta ja pean ise endale teed keetma 🙂

Eile igal juhul panin kaamera käeulatusse ja nii kui olin pool lk raamatut lugenud oli kiisu platsis nagu 5 kopikat:
Liisu selfied 019

Liisu selfied 024

Täna üritasin sama fotoshuuti teha pojaga, aga see on ikka oluliselt keerulisem, sest temal pole sekunditki mahti paigal olla:))

Liisu selfied 062

Liisu selfied 057

Liisu selfied 054

Liisu selfied 051

Kohe näha, et üks semester on läbi ja teine alles algamas. Reaalselt on aega, et totakaid pilte klõpsutada 🙂 Ja kohe kohe kui iss koju tuleb, viime oma kalapojukese ujuma!

Advertisements

3 thoughts on “Liisuke

    • hehe, hea mõte, aga ma arvan, et ma nii agar selfitaja ikka ei ole, pigem teengi vahel harva niisama pulli:)) Ku ilusaid pilte vaja, tulen Sinu juurde:)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s